Weryfikacja KOT - RASTEN - Klub Turystyki Rowerowej

Aktualizacja: 23.02.2024
W dniu 14 grudnia 2013 roku Zarząd Oddziału PTTK im. W. Kętrzyńskiego podjął uchwały w sprawach:

1. Powierzenia pełnienia obowiązków Oddziałowej Komisji Turystyki Kolarskiej – Klubowi Turystyki Rowerowej RASTEN w Kętrzynie.

2. Powołania Terenowego Referatu Weryfikacyjnego odznak turystyki kolarskiej PTTK w zakresie uprawnień weryfikacyjnych Kolarskiej Odznaki Turystycznej (KOT) małej: brązowej, srebrnej, złotej, którego Przewodniczącym jest: Adam Śnieżko – Przodownik Turystyki Kolarskiej Nr 7365.

Od 1 stycznia 2024 roku, Terenowy Referat Weryfikacyjny odznak turystyki kolarskiej PTTK - realizuje weryfikację odznak w zakresie:
- Kolarskiej Odznaki Turystycznej (KOT) : brązowej, srebrnej, złotej
- Kolarskiej Odznaki Pielgrzymiej (KOP) : popularnej, brązowej, srebrnej, złotej

Link do Regulaminów zamieszczonych na stronie Komisji Turystyki Kolarskiej Zarządu Głównego PTTK - https://ktkol.pl/regulaminy/

Wszelkie  formalności związane z weryfikacją książeczek wycieczek kolarskich są załatwiane na miejscu w naszym Klubie w Kętrzynie (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu).
Wszelkie sprawy i pytania dotyczące weryfikacji książeczek kolarskich proszę kierować na adres: adam@post.pl
Copyright © Rasti 2012-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ver. 1.8