Weryfikacja KOT - RASTEN - Klub Turystyki Rowerowej

Aktualizacja: 29.10.2018
W dniu 14 grudnia 2013 roku Zarząd Oddziału PTTK im. W. Kętrzyńskiego podjął uchwały w sprawach:

1. Powierzenia pełnienia obowiązków Oddziałowej Komisji Turystyki Kolarskiej – Klubowi Turystyki Rowerowej RASTEN w Kętrzynie.

2. Powołania Terenowego Referatu Weryfikacyjnego odznak turystyki kolarskiej PTTK w zakresie uprawnień weryfikacyjnych Kolarskiej Odznaki Turystycznej (KOT) małej: brązowej, srebrnej, złotej, którego Przewodniczącym jest: Adam Śnieżko – Przodownik Turystyki Kolarskiej Nr 7365.

Od  14 grudnia 2013 roku, Klub Turystyki Rowerowej RASTEN posiada  uprawnienia Oddziałowej Komisji Turystyki Kolarskiej i przy Klubie  działa Terenowy Referat Weryfikacyjny.

Wszelkie  formalności związane z weryfikacją książeczek wycieczek kolarskich są  załatwiane na miejscu w naszym Klubie w Kętrzynie.
Wszelkie sprawy i pytania dotyczące weryfikacji książeczek kolarskich proszę kierować na adres: rasten@interia.pl
Copyright © Czeker 2012-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ver. 1.5